Montaż pomp ciepła

Bydgoszcz i okolice

Pompy ciepła to obecnie najnowocześniejsze, najzdrowsze oraz najtańsze źródło ogrzewania. Energia pobierana jest z powietrza, a więc niewyczerpalnego źródła. Korzystanie z pomp ciepła jest komfortowe i zdrowe dla naszych organizmów. Mogą one pracować skutecznie nawet w temperaturze -28°C.

  • Niższe koszty ogrzewania
  • Brak konieczności budowy komina
  • Brak emisji zanieczyszczeń
  • Wykorzystanie niewyczerpalnych źródeł energii
  • Możliwość chłodzenia latem

Sprawdzone pompy ciepła

Montujemy najlepsze na rynku urządzenia

Montujemy tylko i wyłącznie sprawdzone pompy, które idealnie nadają się do pracy w polskim klimacie. Korzystamy z urządzeń zaprojektowanych tak, aby maksymalnie wykorzystać pracę pompy ciepła do ogrzania obiektu, a w minimalnym stopniu wykorzystywać pracę dodatkowych źródeł takich jak grzałki. Stosowane przez Ecolive pompy ciepła bez problemu pracują w ujemnych temperaturach, a najlepsze urządzenia klasy premium mogą wydajnie pracować nawet w temperaturze -28°C. Dbając o Państwa komfort zwykle dobieramy pompy ciepła nie generujące hałasu i posiadające tak zwany tryb nocny.

Darmowe ogrzewanie? To możliwe

Pompy ciepła + fotowoltaika

Oferowane pompy ciepła to obecnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o komfortowe i ekonomiczne ogrzanie domu oraz podgrzanie zimnej wody. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, odpowiedzialną za pozyskanie darmowej energii elektrycznej mamy do czynienia z niemal darmową eksploatacją. Biorąc pod uwagę, że ogrzewanie domu to zwykle około 70% miesięcznych kosztów utrzymania, mamy sytuacją bardzo korzystną.